taşıma

Kurtuluş bölgesinde parça eşya taşıma ve öğrenci eşyası taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. Parça eşya taşıma için uygun araçlarımızla az sayıdaki eşyanızın nakliyesini yapıyoruz. Kurtuluş evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız, aynı zamanda büyük araç gerektirmeyecek miktardaki eşyalarınız için parça eşya taşıma hizmetini uygun fiyatlarla vermektedir.

Nakliyat firmalarının çoğu parça eşya taşıma hizmeti vermemektedir. Bunun nedeni de nakliye firmalarının genelde büyük kamyon kullanmaları ve sadece komple evden eve nakliyat işlemleri yapmalarıdır. Ancak Kurtuluş bölgesinde az sayıda parça eşya taşıma ihtiyacı olanlar için nakliyat firmamız parça eşya taşımaya uygun küçük araçlar bulundurmaktadır. Bu sayede eşya miktarınız az da olsa Kurtuluş bölgesinden Ankara’nın herhangi bir bölgesine parça eşya taşıma hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Öğrenci Eşyası Taşıma

Kurtuluş çok sayıda üniversite öğrencisinin bulunduğu bir bölge olduğundan, burada öğrenci eşyası taşıma hizmetimiz de mevcuttur. Kurtuluş öğrenci eşyası taşıma hizmeti almak istiyorsanız, nakliye firmamız size az sayıdaki eşyanız için uygun taşıma fiyatı sunacaktır. Öğrenci evi taşıma talepleriniz için firmamızı hemen arayabilirsiniz.