Evden eve nakliye ve ofis taşıma işlerimizde firmamıza ait kapalı çelik kasalı kamyonlar kullanılmaktadır. Araçlarımız tamamen ev ve ofis eşyası taşıma ihtiyaçlarına göre tasarlanmış ve güvenlik tedbirleri alınmış kasalara sahip bulunmaktadır. Ankara evden eve nakliyat veya şehirler arası taşımacılıkta eşyalarınız, araçlarımıza aktarılmadan önce kaliteli bir ambalajlama çalışması ile paketlenir ve kamyonlarımıza yerleştirilir.

araçlarımız

araçlar

araçlar

araçlar

araç

araçlar

araçlar

Nakliye araçlarımızda taşınacak eşyaların emniyetini sağlayacak önlemler alınmış bulunmaktadır. Taşıma sırasında kasa içine yerleştirilen eşyalar sarsıntısız ve düşme, devrilme ihtimali kesinlikle olmadan emniyet içinde yeni adresinize taşınmaktadır.

Araçlarımızda her türlü malzeme ve eşyanın en iyi şekilde paketlenmesini sağlayacak kaliteli ambalaj malzemelerini hazır olarak bulunduruyoruz. Büyük eşyalarınızın sökülmesi ve tekrar montajının yapılmasını sağlayan marangozluk alet ve ekipmanlarımız kamyonlarımızda her zaman mevcuttur.

Ambalajlama malzemelerimiz hava kabarcıklı naylonlar, sağlam karton koli ve fıçılar, koli bantları, kraft kağıt ve çeşitli ambalaj kağıtları, streç film ve battaniyelerden oluşmaktadır.